מי אנחנו

ורד ורטהיים
מנהלת שיווק
בחברת הייטק.
נשואה לאומיד,
הורים לשירה ועידו.

ענבל פרידלר דנציגר
ד"ר לפיסיקה
העוסקת במחקר.
נשואה לעמית,
הורים ליותם, רני ואלון.

העמותה הישראלית להיריון עם CMV נוסדה בשנת 2018 על ידי מיכל ממלוק-כהן, ורד ורטהיים ואן רטיג, שלוש אמהות אשר עברו בהיריון את המסע הפרטי שלהן עם נגיף ה-CMV.

העמותה הוקמה במטרה לשנות את המציאות של נשים וזוגות שחווים היריון עם CMV, לאור הבורות הקיימת בנושא, המתבטאת במידע שנמסר ברשת האינטרנט ולעתים אף בעולם הרפואי, בנוגע להדבקה בנגיף ה-CMV במהלך ההיריון. בשנת 2020 הצטרפה ענבל להנהלת העמותה במקומן של מיכל ואן.

פעילותנו החלה בשנת 2010 עם הקמת "קומונת היריון עם CMV" באתר האינטרנט תפוז, במטרה להעניק מידע, להפנות לרופאים המומחים בתחום ולתת תמיכה רגשית לנשים ומשפחות הנמצאות במהלך היריון שבו נדבקו בנגיף ה-CMV.
בשנת 2016 הוקמה קבוצת הפייסבוק "העמותה להיריון עם CMV הכוונה ותמיכה", ובהמשך לכך קבוצות ייעודיות נוספות להנגשת המידע לאוכלוסייה רחבה יותר:
הורים לילדי CMV סימפטומטיים,
העמותה הישראלית להיריון עם CMV מארחת
האתר הישראלי להיריון עם CMV – הקבוצה הציבורית.

בקבוצות השונות חברות נשים ובני משפחותיהן אשר עברו היריון עם CMV בעבר ובהווה, ובהן ניתן לשאול, לשתף בתחושות ולקבל מענה וחיבוק חם מניסיונן של אחרות שעברו היריון עם CMV.

אתר זה הוקם ומופעל בהתנדבות מלאה במטרה לרכז את כל המידע שנזקקים לו במהלך היריון עם CMV כדי להקל על ההתמודדות, במיוחד לאור העובדה שמרבית המידע הקיים ברשת, גם הרשמי-לכאורה, אינו עדכני ומדויק ולעתים אף מוטעה ומפחיד.

המידע באתר מקיף, אמין ועדכני, מגובה במחקרים, עבר הגהה ונבדק על ידי זיהומולוגים מובילים המתמחים ב-CMV, בכדי להעניק לכם את מרב המידע שתזדקקו לו בהיריון שכזה, בתקווה שתסיימו אותו בידיים מלאות ובריאות.

תודות

תודה מיוחדת שלוחה לכל מי שסייעו ומסייעים לאורך הדרך לשינוי המציאות של הריונות עם CMV במדינת ישראל.
ליועצים והיועצות הרפואיים, המומחים והמומחיות, אנשי ונשות המחקר המשתפים עמנו פעולה בכנסים השונים, בפעילויות, במחקרים ובתמיכה באתר האינטרנט.

לאנשי ונשות המקצוע שתרמו מכישרונם, זמנם ומרצם לקידום העמותה הישראלית להיריון עם CMV ולקידום חזון ומטרות העמותה.
לתורמות ולתורמים שמאפשרים את המשך הפעילות והרחבתה.
ולכל מי שתמיכתם מאפשרת את קיומה ופעילותה של "העמותה הישראלית להיריון עם CMV".

דילוג לתוכן